Warganegara 2020

Permohonan cabutan Sijil W bagi kanak-kanak yang dilahirkan di luar negara diproses dan diselesaikan dalam tempoh
(1 hari) dari tarikh permohonan lengkap diterima oleh Ibu Pejabat JPN Putrajaya.

BULANLOKASIBILANGAN MENEPATI STANDARD (< 1 HARI)% MENEPATI STANDARDBILANGAN MELEBIHI STANDARD% MELEBIHI STANDARDBILANGANPERATUS (%)
JANUARIJPN PUTRAJAYA78100.00%00.00%78100.00%
FEBRUARIJPN PUTRAJAYA4693.88%36.12%49100.00%
MACJPN PUTRAJAYA15100.00%00.00%15100.00%
MEIJPN PUTRAJAYA1100.00%0.00%100.00%
JUNJPN PUTRAJAYA26100.00%00.00%26100.00%
JULAIJPN PUTRAJAYA20100.00%00.00%20100.00%
Font Resize
X